Ortodonta Toruń

lek. dent. Kamila Kabacińska-Micał

Drodzy Pacjenci

Od maja wznawiam przyjęcia ograniczając się do przypadków wymagających pilnej kontroli ortodontycznej.

Ze względu na limit osób, które jesteśmy w stanie przyjąć my kontaktujemy się z Państwem, aby umówić Wasze zaległe wizyty.

Zasady bezpieczeństwa:

Przyjmowani są tylko pacjenci bez jakichkolwiek objawów infekcji – przed przyjęciem kontrolujemy temperaturę pacjenta oraz weryfikujemy jego stan zdrowia poprzez wywiad epidemiologiczny, z którym pacjent zapoznaje się przed przybyciem do gabinetu.
Zobacz wzór zgody i oświadczenia (PDF)

Ze względów bezpieczeństwa pacjenci nie korzystają z poczekalni. Po przyjeździe na parking należy zadzwonić na recepcję i potwierdzić swój przyjazd. Do budynku można wejść wyłącznie na telefoniczne wezwanie.

Pacjenci są tak umawiani, aby nie mieli ze sobą kontaktu. Po zakończonej wizycie przeznaczamy 15 minut aby umożliwić asystentce gruntowną dezynfekcję całego wnętrza wraz ze wszystkimi sprzętami.

Pacjenci pełnoletni wchodzą na teren gabinetu samodzielnie. Jeżeli Pacjent pozostaje pod opieką Rodzica, Rodzic pozostaje w poczekalni. Nie dotyczy najmłodszych Pacjentów.

Pacjent wchodzi do gabinetu w maseczce. Jest proszony o użycie płynu do dezynfekcji rąk.

Prosimy stosować się do zaleceń personelu, a w gabinecie starać się niczego nie dotykać.

Prosimy zabierać ze sobą jak najmniej rzeczy osobistych (zalecamy jednak mieć własny długopis).

W miarę możliwości prosimy również o przygotowanie się do wizyty w domu, aby nie korzystać z toalety w gabinecie w celu umycia zębów.

Zalecamy również płatności bezdotykowe.

Ceny usług - ceny pozostają bez zmian - pobierana będzie natomiast dodatkowa opłata (20 zł) za ponoszone koszty zabezpieczenia pacjenta i materiały do dezynfekcji

Dziękujemy za dotychczasową wyrozumiałość i cierpliwość w tym trudnym dla wszystkich czasie